O NAS

Nasze zaangażowanie w branżę motoryzacyjną sięga roku 1985, gdy ja – Cezary Sewastianowicz – inicjator i założyciel – rozpocząłem świadczenie usług w zakresie diagnostyki samochodowej

otwierając swój pierwszy warsztat w Głogowie, przy ul. Orzechowej pod nazwą Moto-Diagnoza Cezary Sewastianowicz.

Sposób wykonywania pracy, jakość świadczonych usług i dbałość o klientów firmy sprawiły, że nazwisko Sewastianowicz stanowi dziś znak jakości i rzetelności usług w branży motoryzacyjnej. Moja pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracę wciągnęły do zawodu mechanika moich synów -Piotra i Jacka. Korzystając z mojego wieloletniego doświadczenia i wiedzy, a także zdobywając kierunkowe wykształcenie w dziedzinie motoryzacji założyli własne firmy ściśle współpracujące ze sobą.

Obecnie działając pod nazwą Moto-Diagnoza Sewastianowicz  wspólnie ze mną kontynuują świadczenie usług motoryzacyjnych na głogowskim rynku i nie tylko. Jakość świadczonych usług spowodowała bowiem, że firmy poszczycić się mogą stałymi klientami m.in. z Polkowic, Lubina, Nowej Soli a nawet Wrocławia.

Naszym wspólnym mottem jest stałe podnoszenie jakości świadczonych usług, dlatego jednocząc siły wspólnie otworzyliśmy pięciostanowiskowy warsztat w Szczyglicach koło Głogowa, stale inwestujemy w sprzęt i tworzymy nowe miejsca pracy. Firma to nasza rodzinna pasja.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Z poważaniem, Cezary Sewastianowicz oraz synowie Piotr i Jacek.

© Wszelkie prawa zastrzeżone Moto-Diagnoza Sewastianowicz